Wsparcie techniczne

W świetle stale zmieniających się technologii a także biorąc pod uwagę coraz większą liczbę kolorów samochodowych wprowadzanych na rynek, staramy się być na bieżąco z wyzwaniami przed jakimi staje współczesny lakiernik i wspierać poprzez zapewnienie odpowiednich  szkoleń. Nasze skrojone na miarę szkolenia odpowiadają na najbardziej wymagające potrzeby.

 

Wszyscy klienci marki TURBO będą mogli nauczyć się wykorzystywania nowych technologii przy zachowaniu najwyższych standardów pracy i bezpieczeństwa.


Jest to zgodne z dążeniem naszej firmy do osiągnięcia przez wszystkich lakierników perfekcji i unikania błędów w aplikacji. Podniesienie  rentowności, efektywności i wydajności warsztatów jest kluczowe w naszej współpracy. Dlatego działania jakie podejmujemy są ściśle ukierunkowane na ograniczenie ponoszonych przez warsztat nakładów i osiąganie olśniewających efektów.

 

Naszym celem jest także wspólne wdrażanie metod aplikacji zgodnych ze wszystkimi technicznymi wymaganiami  producentów OEM.

 

Wszystkim użytkownikom systemu TURBO, zapewniamy profesjonalne wdrożenie i wsparcie techniczne przez cały okres współpracy.

 

Szkolenia usystematyzowane są w bloki tematyczne i organizowane są w naszym ośrodku szkoleniowym. Jesteśmy otwarci na organizowanie szkoleń i pokazów w „terenie” dopasowanych 
do indywidualnych potrzeb dystrybutorów, mieszalni, warsztatów.

 

Turbo przynosi zysk!

DSC_0089DSC_0096DSC_0087DSC_0085